25-26.08.2012 r. – ŁOBEZ – ŁOBESKI MARATON ROWEROWY

W ostatni weekend sierpnia pilscy mastersi wystartowali  w jednym z klasyków pomorskich w ŁOBESKIM MARATONIE ROWEROWYM. W tegorocznym maratonie najwytrwalszym udostępniono dystans ULTRA o długości 405 km, na którym wystartował nasz  weteran Jurek MACIOSZEK.

Pojechał rewelacyjnie zajmując trzecie miejsce w kategorii open z takim samym czasem jak zwycięzca. A czołówka pokonała te trasę w czasie 12. 27. 43. 72 i pierwsze w kategorii M6.. Michał DOWCZYŃSKI  wystartował na dystansie MEGA o długości 135 km, gdzie po zaciętej walce  w końcówce przegrał pierwsze miejsce ulegając GÓRNIAKIEM  i DERESZKIEWICZEM o 36 sek. Dało to mu trzecialokate w kategorii OPEN i M3. Robiący stałe postępy Maciej WALCZAK wystartował na dystansie MINI o długości 100 km i zajął na nim drugie miejsce w OPEN i pierwsze w kategorii M2.