PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy za udział, pomoc i wsparcie, które było Waszym wkładem wniesionym w organizację, przygotowanie i sprawny przebieg Mistrzostw Polski w drużynowej jeździe na czas i IX Mistrzostw Piły w kolarstwie szosowym. Z naszej strony włożyliśmy maksimum wysiłku w sprawny dynamiczny przebieg zawodów. Możliwe to było dzięki profesjonalnemu podejściu do obowiązków wszystkich osób pracujących w tym czasie na rzecz zawodów. Nad bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali policjanci Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji, funkcjonariusze Straży Miejskiej, oraz służba medyczna. Bez Was impreza nie miałaby prawa bytu.

Nie kończące się podziękowania ze strony organizatorów i kibiców składamy na ręce nad kom. Marcina BARTOLA, Komendanta SM Wojciecha NOSKA. W biurze zawodów zaangażowanych było siedem osób oraz sędziowie i przedstawiciele firmy B4Sport, którzy czuwali nad regulaminowym przebiegiem wyścigów. Radość podniebienia zapewnił Nasz naleśnik serwując posiłki i napoje. Nie można zapomnieć o konferansjerze i obsłudze sprzętu nagłaśniającego. Sprawnie i szybko rozstawili i złożyli elementy trasy niezastąpieni pracownicy firmy AGAR i MOSiR-u. W sumie zebrała się grupa 45 osób. Wielkie dzięki dla Was za solidność od kolarzy.

Mistrzostwa Polski i IX Mistrzostwa Piły nie mogłyby się odbyć bez wsparcia władz miasta Pana Prezydenta Piotra GŁOWSKIEGO, który po raz kolejny objął patronat nad naszą imprezą, oraz współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji na czele z dyrektorem Dariuszem KUBICKIM.

Żadne przedsięwzięcie na taką skalę nie może się odbyć bez sponsorów. Od samego początku są z nami i wspierają nas:Hurtownia napojów WOKAVIT z Kaczor, Coca-Cola, PHU Bicykl Jan Zugaj z Nowogardu, Hotel SYPNIEWO koło Margonina, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, PHU TEDEX, sieć sklepów RTV EURO  AGD i Agencja Reklamowa KAMELEONCOLOURS. W tym do tego grona dołączyli: Firma MERX z Wągrowca, Galeria VIVO, Fitness Klub CALYPSO, Drukarnia Dekoracji.pl, i Wypożyczalnia samochodów EXPRESS AUTO,WOLF Ubezpieczenia i AUTO SERWIS Mrotek.  dzięki nim mogliśmy uatrakcyjnić zawody i dać radość dzieciom i młodzieży szkolnej umożliwiając im start w wyścigach i zdobyć cenne nagrody, dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Wdzięczni jesteśmy patronom medialnym: Radio ESKA, Tygodnik Pilski, www.faktypilskie.pl za reklamę naszej imprezy i propagowanie kolarstwa w regionie.

Dziękujemy wszystkim kolarzom za przybycie i rywalizację, oraz sympatykom za doping i stworzenie sportowej atmosfery na trasie wyścigów.

Wytrwałości i sportowych sukcesów kolarzom w przyszłym roku życzą organizatorzy: Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM, UKS SPORTOWIEC przy Gimnazjum Nr 4 w Pile, MOSiR Piła i Aeroklub Ziemi Pilskiej.